Producenci

Szklanki

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 140,00 zł 140.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szklanki z dnem szlifowanym w kilku płaszczyznach pod różnymi kątami, dzięki czemy stoją pod skosem. Komplet zawiera 2 sztuki.

W ramach kampanii "Dbamy o lepszą codzienność" Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprosiła projektantów przedmiotów codziennego użytku do stworzenia serii przedmiotów zainspirowanych filozofią działań strażniczych Fundacji. Są to przedmioty estetyczne i funkcjonalen, ale też - każdy na swój sposób - działające w sposób nieoptymalny, dzięki czemu zachęcają do codziennej refleksji nad tym, co wokół nas działa, jak działa i co możemy - w naszych relacjach, pracy czy społeczności - ulepszyć.

Szklanki są efektem współpracy projektantki Agnieszki Bar oraz strażnika Watchdog Wojciecha Paszkowskiego. "Wierzę w to, że przedmioty, które nas otaczają, mają wpływ na jakość naszego życia i czasem przedmiot potrafi pokierować naszymi myślami i mieć wpływ na decyzje, które podejmujemy (...) Szklanka jest pochylona i może się wydawać, że przewróci się w momencie nalewania płynu. Jednak kąt nachylenia został tak wymierzony, żeby zachowała swoją stabilność, jednocześnie, powodując w nas tę niepewność, zachęcała nas do zatrzymania się i refleksji." (Agnieszka Bar)

Kupując ten przedmiot wspierasz watchdogów takich jak Wojciech, którzy na co dzień dbają o to, aby nasze najbliższe otoczenie (np. lokalna społeczność) działało jak najlepiej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl